Intenzivní prohřátí, za které neplatíte

Scj CrPeníze Intenzivní prohřátí, za které neplatíte
0 Comments

Jen co sluneční paprsky nesměle olíznou vaši zahradu, už kolem vás poskakují děti a chtějí co nejdříve napustit zahradní bazén. Marně vysvětlujete, že je zatím příliš zima a že se voda bude pomalu prohřívat a že bazén stejně nebudou moci používat, dokud teplota vody mírně nevystoupá. Děti zkrátka bazén chtějí hned dnes a klidně by skočily i do úplně ledové vody. To jim samozřejmě nemůžete dovolit a raději sáhnete po účinném doplňku, který vám s ohřevem vody pomůže. Solární plachta je velmi účinná. Stačí jí zakrýt vaši nádrž takovým způsobem, aby se plachta dotýkala vodní hladiny, a o vše ostatní už se postará sluníčko.

Prohřátí vody s pomocí solárních plachet je mnohem rychlejší, ale to, že je bazén zakrytý, má ještě další výhodu. Velmi se sníží množství nečistot ve vodě, které se na hladině objevují, když trochu zafouká. Spadané listí, drobné větvičky a nejrůznější hmyz, který poté musíte pracně z vody vylovit, vás dovede pěkně potrápit. Zakrývání přes noc a ve chvílích, kdy bazén nepoužíváte, je velmi moudrým řešením, které vám zabere jen chvíli, ve srovnání s tím, jak dlouho bazén musíte čistit.

Krycí plachty si můžete vybrat v různých provedeních a zvolit můžete černou nebo modrou barvu. Obě barvy provedení mají stejnou účinnost při prohřívání vody, nemusíte se tak striktně držet pravidla, že černá barva přitahuje sluneční paprsky.
Až budete za pár dní napouštět bazén, můžete dětem slíbit, že se budou koupat už za velmi krátkou dobu. I vy oceníte, že teplota vody je velmi příjemná a přitom jste za její ohřátí nemuseli zaplatit nic navíc.

Drobná investice do pořízení plachty se vám určitě velmi vyplatí. Objednejte si uvedené příslušenství k bazénu co nejdříve a děti se mohou vykoupat už za malou chvíli! Horké dny už nám pomalu klepou na dveře.