Mít vše tak, jako opravdová maminka

Scj CrCestování Mít vše tak, jako opravdová maminka
0 Comments

Na otázku, se kterou hračkou si hraje nejraději, odpoví většina holčiček, že je to panenka. Každá jich jistě má několik a o všechny se pečlivě stará jako skutečná maminka. Bude to pravděpodobně podmíněno genetickým kódem, který jim ukládá zkoušet pečovat o své “děti”, ať už jsou v podobě plyšáků, panenek, nebo živých mláďat. Aby byla výbavička pro panenku-miminko dokonalá, nesmí chybět kočárek. Ten správný typ můžete objevit na https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/detske-kocarky-pro-panenky/, kde nabízíme kočárky několika velikostí, konstrukcí i barev. Vybírejte z roztomilých modelů učených pro dívenky ve věku od jednoho roku d šesti let.
Dívka sedící na písku a hrající si s traktorem
Velkým hitem je tříkolový lehký sportovní kočárek v růžovém provedení s velkými kytičkami, ve dvou velikostech, s odkládací plochou umístěnou na držadle kočárku. V ní je umístěn praktický otvor na lahvičku s pitím, nebo na svačinku. Ve spodní části mezi kolečky nechybí ani odkládací koš. Pro větší holčičky se nabízí modely, které jsou od těch skutečných k nerozeznání. Jsou to typy s pevnou korbou, stříškou s průsvitnými okýnky, nebo potažené celé snadno udržovatelnou tkaninou. K těmto kočárkům patří i taška na potřeby pro miminko, která je umístěná na madle. Opět nechybí odkládací plocha umístěná mezi koly.Všechny typy, které nabízíme, jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných a lehce udržovatelných a odolných materiálů. Jde o hračku, se kterou si vaše dítě vyhraje po celý rok jak venku, tak v bytě. Stačí pouze otřít kolečka a pokračovat v jízdě po koberci. Pro snadnější jízdu doporučujeme také občas kolečka namazat.
Tři panenky položené na trávě
Dopřejte své dcerce, nebo vnučce vysněný vánoční, nebo narozeninový dárek, jenž jí udělá šťastnou, téměř opravdovou maminkou, která se bude moci na svých procházkách pyšnit tím nejkrásnějším kočárkem!