Bydlení v mobilních domech

Scj CrDům Bydlení v mobilních domech
0 Comments

Hledáte pro sebe a svou rodinu bydlení? Rádi byste do domečku se zahradou? Nic se vám nelíbí nebo jsou nemovitosti příliš drahé? Chcete nějakou levnější variantu bydlení, ale abyste si zachovali svobodu a možnost většího prostoru na pohyb. Koukněte se na naše stránky na jiný styl bydlení. Bydlete v mobilních domech. V dnešní době to jsou krásné stavby, které se vyrábí v halách. Domy jsou dělány na zakázku zcela nové nebo si můžete koupit již použité. v příroděDům je převezen na zvolené místo, jako nadměrný náklad a poté usazen. Mobilní domy se usazují ve většině případech na betonové dlaždice. Půda pod domem musí být předem zpevněná a upravena. Připravena na usazení domu. Udělány příslušné přípojky. Ať už se jedná o kanalizaci, elektrické nebo vodovodní připojení. Naše firma vám dům doveze a zařídí usazení na vámi vybrané místo. Mobilní domy můžete volit z několika typů. Lavaro, Relax, Design, Steel a Tube.
Příkladem je například dům Design sedlovka Lavaro House.cz. Krásný moderní dům s rovnou střechou. Vnější fasáda je tvořena světlým dřevem. Celkový rozměr obytného prostoru činí čtyřicet osm metrů čtverečních. Na šířku to jsou čtyři celé dva metry a na délku dvanáct metrů. Dům je nový.interiér domu

Některé typy domů mají možnost dodatečných úprav. Můžete měnit příčky oddělující pokoje nebo měnit polohu místností. Stejně tak si můžete přizpůsobit polohu oken. Dům si můžete nechat vybavit naší společností nebo si je nechat dodat bez vybavení. Ve vybavení je vše. Pohovka, kuchyň, nábytek, toaleta, umyvadlo i sprchový kout. Domy jsou stavěny podle stavebního zákona a mohou být zkolaudovány. Pak si můžete zažádat o číslo popisné a mobilní dům vám může sloužit k trvalému celoročnímu bydlení. Domy jsou dobře zateplený a izolovány. Nebo je můžete užívat jen sezóně pro rekreační bydlení. Pořiďte si bydlení podle vašich přání.