Hledá se kompletní paletový servis

Scj CrNakupování Hledá se kompletní paletový servis
0 Comments


V naší republice existuje několik společností, které nabízí svoje služby související například s prodejem nebo výkupem různých palet. Málokdo ovšem umí poskytnout daleko víc a to je nejen výrobu standardních rozměrů, ale i atypických požadavků, dále zajistit podle objednávky dopravu a dokonce si lze domluvit i případnou opravu. Přirozeně výkup je součástí služeb. Tím jak je vidět se poskytne zákazníkovi kompletní paletová služba a není třeba se soustředit na to, kde co se dá zařídit nebo pořídit pro svoji společnost. Dřevěné palety Palety Morava jsou k dispozici zákazníkům a mnohdy vyrábí dřevěné podklady přesně na míru zboží nebo poslouží i podle potřeby kvalitním ošetřením dřeva, ačkoliv se nejedná o klasickou euro paletu.

dřevěné trámy

Sušení dřeva je velmi důležité

Každá dřevěná paleta musí něco vydržet. A vzhledem k tomu, že se jedná o přírodním materiál, tak se musí přistoupit k řádnému ošetření a především se nesmí vyrábět z mokrého neboli surového materiálu, který by později ještě pracoval a tím přirozeně měnil svoji podobu. Díky tepelnému ošetření se ze dřeva odstraní vlhkost, čímž se samozřejmě zajistí trvanlivost materiálu a navíc dojde i k odstranění škůdců, kteří zde rádi parazitují. V dnešní době je tento proces stále nutnou součástí výroby, ale především je řízený počítačově a tudíž lze dosáhnout celkem přesných čísel vysoušení dřeva.

paleta značení

Bez certifikátu se společnost neobejde

Naštěstí tento výrobce, který sídlí na Moravě, tak má požadovaný certifikát na výrobu dřevěných palet a tak máme vždycky jistotu, že získáme pouze kvalitní zpracování. Tento doklad si lze nechat bez problémů předložit, pokud budeme chtít zjistit, že je všechno v naprostém pořádku a s paletou můžeme vycestovat za hranice. Každý totiž tepelně ošetřený kousek produktu má své označení, které se jednoduše na něj vypálí. Takové označení ukrývá rovnou i číslo sušárny a rozhodně by se výrobna neschovala pod špatnou kvalitu. Pro nás to znamená jistou záruku spokojenosti.