Nezapomenutelný výlet

Scj CrBusiness Nezapomenutelný výlet
0 Comments

Pokud nechcete jen tak sedět doma a nudit se, tak je na čase vyrazit na laser game, protože zde zažijete opravdovou dávku adrenalinu a zábavy.

Nezapomenutelný výlet

Přijďte si zastřílet

Na tuto zábavu můžete vzít naprosto kohokoliv, takže tým můžete sestavit třeba z party svých kamarádů. Konečně se odreagujete a nebudete přemýšlet nad všemi svými starostmi v reálném životě. Zahrají si jak ti nejmenší, tak i dospělí, jen nezapomeňte na vyvážení týmů, aby si všichni stejně dobře zahráli. Celkem na Vás čekají dvě arény, ve kterých se dá hrát až jedenáct typů her, jež jsou systematicky odstupňovány podle obtížnosti. Pokud si ještě návštěvou nejste stále jisti, tak se můžete podívat na virtuální prohlídku, jenž Vás určitě vtáhne do děje.

DSC_0198

Parkování je zajištěno na čtyři hodiny zdarma, což určitě také potěší, že zde můžete bezpečně zaparkovat svého čtyřkolového miláčka. Zároveň při více návštěvách získáte i věrnostní slevu, a proto se rozhodně vyplatí pravidelní návštěvy. Postupně se budete zdokonalovat a moci přecházet na složitější typy her, které nabídnou ještě sofistikovanější zábavu.

Školní výlet

Na konci roku jezdí vždy každá třída na výlet, ovšem ještě předtím přichází čas na výběr výletu. Mladé žáky jistě prohlídka historických budov moc nenadchne, a proto nedopusťte, aby se výlet změnil v nudnou záležitost, na kterou budou chtít co nejdříve zapomenout. Naopak pokud pojedete se školou dolaser game Praha, tak žáci se sem budou chtít jistě vrátit, protože zažijí se svými spolužáky nejlepší chvíle školního roku.

billboard-right

Učitelé se o zdraví svých studentů rozhodně bát nemusí, protože jde přeci o hru, při které jsou všichni v naprostém bezpečí, a ještě rozvíjí své smysly. Aby se před zahájením hry nikdy nenudil, tak můžete využít speciálního koutku, kde naleznete například herní konzoli. Zároveň je vždy zajištěn lahodné občerstvení, což je ideální, když Vám během hry pořádně vyhládne. Mezi další hrou se tedy můžete v klidu občerstvit a poté se do akce vrhnout znovu.