Obalový materiál

Scj CrNakupování Obalový materiál
0 Comments

Každé zboží, jenž firma vyrobí je potřeba zabalit, protože jen tak přepravit určitě nejde. Poté je nutné jednotlivé kusy dát do krabic a až poté přepravit.

Obalový materiál

Krabice

Najde využití ve spoustě činností, protože třeba sklad se bez ní nikdy neobejde. To samé platí o stěhování domácnosti. Do krabic dáte většinu věcí a zároveň se jim nic nestane. Jejich oblíbenost je díky dobré nosnosti a také kvůli tomu, že se dají recyklovat, což u jiných materiálů vždy nejde. Prvním důležitým parametrem je volba rozměrů, aby se do něj potřebné věci akorát vlezli. Následně je potřeba vědět, jakou hmotnost budete převážet. Čím více vrstev má krabice, tak tím více toho samozřejmě unese.

lepenková krabice

Nejlepším univerzálním řešením je kartonová krabice z pětivrstvé lepenky 500x400x200 http://www.2pack.cz/krabice-kartony/klopove-krabice-5vvl2/delka-300-500mm/kartonova-krabice-z-petivrstve-lepenky-500x400x200. U křehkého zboží je nutné krabici ještě vyplnit, aby výplň tlumila všechny nárazy. Zároveň tato pětivrstvá krabice toho vydrží a unese mnohem více než třívrstvá, takže se do ní opravdu vyplatí investovat. Ke krabici stačí jen koupit lepící pásku, aby vše zůstalo v bezpečí zalepené uvnitř krabice.

Sáčky

Věci v sáčkách potkáváme každý den, protože je to efektivní řešení, jak zabalit například zboží. Klasikou jsou obyčejné sáčky, do kterých vložíte zboží a sáček následně zavaříte. Je to jedno z nejlevnějších řešení, ovšem skutečně funguje a na spoustu věcí naprosto postačí. Ovšem co dělat s drobnými částečkami, jenž nechceme ztratit? V tomto případě rozhodně zvolte ZIP sáčky, protože ty se dají neustále otevírat a zavírat. Kromě toho, že se věci rozhodně nepoztrácí, tak zůstanou v bezpečí před prachem a vlhkostí, jenž ničí třeba elektroniku.

bublinková fólie

Na výběr je spousta provedení, typů a rozměrů sáčků, takže si zajisté vyberete. Není ani žádný problém v počtu kusů, protože je jedno, jestli si zakoupíte jeden sáček či stovky pro sériovou výrobu. Tato firma Vám zboží dodá vždy v termínu a požadované kvalitě, takže zde máte při nákupu 100% jistotu. Zároveň budete jistě rádi za výhodné ceny veškerého zboží.