Úniková hra Kolín

Scj CrBusiness Úniková hra Kolín
0 Comments

Rádi řešíte záhady a potloukáte se v zakázaných místech, které jsou nebezpečné a historicky zapomenuté? Toužíte po adrenalinu a napětí? Rádi zkoušíte stále nové věci? Máme to pravé pro vás. Vyzkoušejte jednu z našich únikových her. Najdete v nich napětí, strach, beznaděj, ale i radost z vyřešených hlavolamů, nalezených ztracených klíčů. Budete pracovat s kamarády nebo rodinou. Hra Escape Games je určena pro dva až pět osob a je jen na vás s kým se do hry pustíte. Uvidíte, jestli spolu zvládnete vyřešit nejrůznější složitosti. Jestli to půjde v klidu nebo vám prasknou nervy a budete na spoluhráče řvát. Ukáže se vaše pravé já. Jak se dokážete zachovat ve složitých situacích.

tajný agent

V nabídce máme celkem dvě hry Dvojitého agenta a Samaru.

  • Dvojitý agent je naše zahajovací hra. Jedná se o záhadu zmizelého agente George, který se dostal k tajným dokumentům s krycím jménem “Hvězda”. Vše se odehrává v konspiračním bytě agenta mezi ulicemi Ruská a Americká. Vaším úkolem bude zjistit, kam se agent poděl a o jaké dokumenty se jednalo. Jestli nepadli do špatných rukou. Hra se odehrává v období sovětského svazu a místní KGB je vám v patách. Stihnete vyřešit hlavolamy a najít klíče k zámkům, než vás dostanou?
  • Druhá hra je Samara. Ta je tvořena na podmět hororového filmu Kruh, který vstoupil do kin v letech dva tisíce dva. Tato hra se nedoporučuje malým dětem, mohly by se bát a hra by tak pro vás skončila předčasně. Ve hře jsou lekavé scény. Dostáváte se do města, kde záhadně umírají mladí lidé. Příčinou je videokazeta, která vám předpoví smrt. Vaším úkolem bude tuto kazetu najít a zničit ji, dříve než vyhladí celé město. Budete mít odvahu pustit si videokazetu a postavit se samotné Samaře?

kruh

Neváhejte a přijďte si vyzkoušet své logické myšlení a schopnost rychle se orientovat v cizím prostředí. Budeme vás očekávat a těšit se.