Kutilové se bez závěsného zařízení neobejdou

Scj CrCestování Kutilové se bez závěsného zařízení neobejdou
0 Comments

Možná, že si dobře vybavíte reklamu na nějaký hobby market, s hraným příběhem, jak šikovný muž, anebo dokonce i šikovná žena natírají plot, řežou na zahradě dřevo, sází stromky, odlévají beton či pokládají sádrokarton. To vše je zdánlivě jednoduché se závěsným zařízením amsa.cz, jinými slovy s koulí za autem. Máte-li ji k dispozici, stačí zajet do obchodu, zaparkovat vůz, objednat si na celý den pronájem přívěsného vozíku a můžete směle nakupovat zahradní substrát, sazenice stromků, sádrokartonové desky, plotové plaňky, a to vše si vzápětí odvezete na chalupu.

závěsné zařízení

Nejste vázáni na přepravní společnost – stavební a zahradnický materiál vám může domů přivézt logistická firma, ovšem vy se musíte přizpůsobit jejím časovým možnostem a vyčkávat na zásilku v době, kdy vám to třeba nevyhovuje. Můžete tím zbytečně ztratit několik hodin, nemluvě o tom, že některé firmy rozváží zboží pouze o všední dny, a pokud o víkendu, je to za příplatek.

přívěsný vozík

Není nad to naložit si zboží sám a odvézt si jej sám – ať už je přepravní společnost jakákoli, vždy je tu nějaké riziko potíží s přepravou nákladu, ale hlavně jej nemáte plně pod kontrolou. Je zkrátka rozdíl mezi tím, nechat si přivézt zásilku křehkého zboží, např. keramických obkladaček nebo živých rostlin, a mezi tím, kdy si vše nakládáte do vozíku sami, dáváte větší pozor, využíváte lepší zajištění nákladu, používáte bublinkovou fólii, kartonovou střiž a flexi fólii a hlavně jedete pomalu a s citem, aby se nic nepoškodilo.

Cestou se můžete zastavit na více místech – zatímco nakoupíte a čekáte na zásilku přepravní společností doma, a v zásadě nemůžete opustit prostor, abyste se s dopravcem neminuli, při jízdě se závěsným zařízením a naloženým nákladem jste pány situace. Můžete se cestou stavit na kafe, navštívit kamaráda, natankovat u čerpací stanice atp. Zkrátka mnohem lépe využijete svůj čas.