Nápisy na reklamní trička si vytvořte sami

Scj CrNakupování Nápisy na reklamní trička si vytvořte sami
0 Comments

Také vám připadá, zvláště v poslední době, že se kolem vás vynořuje čím dál více hloupých až vulgárních, bezduchých výrazů – nápisů v rámci potisků na tričkách, co postrádají nápad a vtip? Jako by se vše točilo kolem piva, sexu, rybářů, myslivců, aut a psů. Přece nejsme tak primitivní národ, abychom si nedokázali vytvořit vlastní potisk na reklamní trička, co by zaujal pozornost, přinášel radost a stal se pro někoho námětem na podobnou tvorbu.

tričko s dalšími věcmi

Inspirujte se vlastní intuicí

Nápis v morseovce – o existenci morseovky ví každý, ale ne každý si dokáže dekódovat takto vytvořený nápis. Takovýto nápad potisknout bavlněná trika se objevil v jednom vodáckém kempu, šlo o vodáckou výpravu deseti nadšenců a každý z nich měl na zádech různobarevných triček v pastelových barvách v morseovce napsané tmavě modrou nebo bílou barvou své jméno a koníčky a zájmy. Málokdo pak dokáže odolat tomu zjistit obsah textu a tak mohou vznikat mezi lidmi v kempech i zajímavé situace, zvláště pak u atraktivních dívek.

dívka v tričku

Fotky zvířat a rostlin – na výletech do přírody vzbuzují poměrně velký zájem digitální potisky s fotografiemi ze zvířecí či rostlinné říše. Dobře zvolená velikost snímku na bílém tričku a krátký popis dokáže upoutat pozornost mnohem více, než primitivní vulgarity, které nabízí kdejaký obchod s potisky textilu. S těmito nápady občas přichází školní výpravy, ale je možné takto koncipovat i výlet s kamarády, kdy každý z nich má vpředu či na zádech svého oblíbeného živočicha. A nemusí to být zrovna pes a kočka, co třeba něco netradičního, jako je rosomák, pásovec, lachtan, a z květin třeba kvetoucí chryzantémy či povijnice nachová.

Mandaly – nejvýhodnější energetická konfigurace je koule či kruh, to je známo i z fyziky a z toho také vychází konstrukce mandal. Jsou to grafické kresby, s nimiž lze vyjádřit spoustu námětů, a různé barevné mandaly na bílém tričku jsou nejen zajímavé na pohled, ale velmi atraktivním oděvním doplňkem. Mandaly mohou být pojaty i netradičně, např. vytvořené z číslic či písmen, geometrických obrazců, smajlíků, chemických vzorců, letopočtů a nápisů a mnoha dalších.