Pánské termoprádlo pro každou příležitost

Scj CrCestování Pánské termoprádlo pro každou příležitost
0 Comments

Funkční prádlo CRAFT STAY COOL je ideální pro sportovce jak v hale, tak i venku (a to za každého počasí) nebo třeba do posiloven. Spolehlivě odvádí pot, je elastické, chladivé a rychle schne. Termoprádlo pánské Craft není však určeno pouze k základním sportovním disciplínám. Mohou je využívat rybáři, myslivci, tanečníci, milovníci turistiky i třeba horolezci, anebo si je prostě obléknete pro práci v zimních podmínkách či pro volný čas.

cycling-655565_960_720

Materiál, který se na výrobu tohoto termoprádla používá je polyesterová pletenina, která díky unikátní technologii dokáže odvádět vlhkost, prostřednictvím vzduchových kanálků odvádí teplo, a jindy zatepluje.

Náš sortiment, který zahrnuje

  • trička s krátkým i dlouhým rukávem, trika se stojáčkem a zipem u krku, nátělníky, spodky dlouhé i tříčtvrteční, boxerky, soupravy trika a spodků, aj.,

jsme rozdělili – podle způsobu použití – do několika základních skupin:

  • Cool – prádlo je určeno pro halové sporty a fitcentra
  • Active – pro chladné počasí a při vysoké intenzitě pohybu
  • Warm – pro chladné počasí a nízkou intenzitu pohybu; poskytuje tepelný komfort i ve velmi chladném počasí

Jak je z přehledu patrné, je při výběru prádla vhodné řídit se následujícími kritérii: druh aktivity, vnější tepelné podmínky a počasí, intenzita pohybu.

running-1944798_960_720

Pánské termoprádlo Craft je první vrstvou funkčního oblečení. Co to znamená? Nazývá se tak ošacení, které je nejblíže k tělu. Prádlo musí těsně doléhat a jeho hlavním úkolem je odvádět pot z pokožky do horních vrstev, kde se odpaří. Kdyby pot zůstal v první vrstvě – jako je to třeba u bavlněných výrobků – bude studit a prádlo se stane těžké a nepříjemné. Stejná situace by nastala, pokud byste si vybrali prádlo, které je příliš volné a k tělu nepřiléhá. Pak by pot zůstával na pokožce a zase by vás studil. Správně vybrané termoprádlo vytváří i tepelný komfort.