Kvalitní přípravky pro kvalitu vody

Scj CrCestování Kvalitní přípravky pro kvalitu vody
0 Comments

Dnes už snad nenajdete zahradu rodinného domu, na které by nestál nějaký ten bazén alespoň v letním období. Bazény jsou dnes k dostání v mnoha různých tvarech, velikostech a také materiálech. Spousta lidí si pořizuje nadzemní bazény, které se na zimu celé vypouštějí a sklízení, ale také už je velká spousta lidí, kteří si nechávají postavit tak zvaně bazény na klíč usazené do země. Ale ať už jste si na zahradu pořídili nadzemní, velký, malý, kulatý, hranatý či jakýkoliv jiný bazén, tak to nejdůležitější je jeho obsah, tedy bazénová voda, která se musí udržovat v neustálé vysoké kvalitě vhodné ke koupání. Pokud by se Vám ve vodě začaly objevovat bílé povlaky, či dokonce jste na některých částech bazénu našli vápenaté usazeniny, znamená to, že máte bazén napuštěný tvrdou vodou, kterou je potřeba změkčit za pomocí změkčovače. Tímto změkčovačem je tabletová tabletová regenerační sůl, která z bazénové vody odstraňuje přebytečné ionty vápníku a hořčíku.

bazén v zahradě

Regenerační sůl v podobě tablet je dokonalým změkčovačem nejen pro bazénové vody a dokáže vodu zbavit přebytku vápníku a hořčíku a nedovolí mu se usadit. Také dokáže pomoci v odstranění již vzniklých usazenin a tím ochrání Váš bazén před poškozením. Jde o výrobek tak vysoké kvality, že je možné jej využívat dokonce i v domácích myčkách nádobí. Tento skvělý změkčovač vody je v dostání v pětadvaceti kilových pytlích a to hned od několika světově proslulých dodavatelů. Pokud tedy zjistíte, že máte v bazénu napuštěnou tvrdou vodu, neváhejte a využijte tohoto přípravku.

bazén u hotelu

Ovšem tvrdá voda není jediným problémem, který se u bazénu může vyskytnout. Nezapomínejte hlavně pravidelně dodávat do bazénové vody dostatek chloru pro dezinfekci vody, dále sledovat hodnoty PH vody a pro jistotu preventivně při každé kontrole bazénové vody dodávat do vody přípravek proti řasám.