Sportu zdar!

Scj CrWeb Sportu zdar!
0 Comments

Je jasné, že pokud chce někdo vědět výsledek fotbalového mače FC Praskolesy versus TJ klub důchodců Horní dolní, nebude hledat tuto informaci na všeobecných serverech, ale vybere si takový, kde si je jist, že tyto informace skutečně získá. Většinou již ví, kde to hledat, a proto zůstává tomu webu věrný.
Jenže ono je dobré mít i přehled všeobecný, například o jiných sportech. Víme, že sportovních odvětví je celá spousta a asi by se nedalo spočítat kolik jich je přesně. Nanejvýš můžeme spočítat sporty olympijské, ale zbytek je ve hvězdách, protože jsou i sporty o kterých ani nevíme, že vůbec existují.Thajský box
O nich i jako i o normálně známých sportech se můžete dočíst na https://www.onlinechlap.cz/sport/. Všechny sporty světa se zde budou probírat a bude jich hodně. Zatím si však můžete počíst i tak.
Chcete vědět něco o tvrdých sportech pro tvrdé muže? Není problém najít si článek o karate, thajském boxu, viz foto, nebo i jiných kontaktních disciplínách.
Bude tu atletika stejně jako horolezectví, šachy stejně jako dostihy. Rozhodně to bude pestrý výběr a pro každého něco.
Mimochodem zda jsou šachy sport se nyní přou někteří lidé na jednom webu. Jedna strana tvrdí, že to už by mohl být sport i domino a dáma, což je poněkud úsměvné, ale také je to fakt. Ovšem jiný člověk jiný názor. V každém případě zde jistě něco o této zajímavé hře bude.Atletický závod
Když už jsme byli u toho boxu, dříve byl pro to krásný výraz. Psávalo se ne o zápase, ale že byl, bude nebo někde je boxing match. To, aby se dodržel původní anglický styl, a a také aby to stylově znělo. Ovšem dnes někomu říci, že jdete na boxing mač, udělá si významně za vašimi zády kolečko na čele. Za vašimi zády proto, že nemůže vědět, zda tento sport neděláte také, a že kdyby to kolečko udělal před vámi, mohli byste mu provést některé úpravy chrupu. Nu, dosti legrácek a dejte se do čtení.