Vybavte své zaměstnance

Scj CrNakupování Vybavte své zaměstnance
0 Comments


Být vidět je důležité
Jsou práce, u kterých je potřeba zvláště dodržovat všechna bezpečnostní opatření. Mezi ty nejčastější patří třeba nošení ochranných pomůcek během pracovního procesu v pracovní době. Častými ochrannými pomůckami jsou především reflexní vesty, které mají za úkol chránit člověka před nebezpečím. Význam bezpečnostních vest je všem znám, a spousta firem je má jako součást firemního oblečení.

muž staveniště

reflexní vesta s potiskem může být skvělým firemním oblečením i pro vaše zaměstnance, a také může být fajn dárkem nejen pro ně, ale třeba i pro vaše zákazníky. Spousta firem přemýšlí jak potěšit svoje zákazníky třeba právě na Vánoce, které jsou aktuálně za rohem. Jestli chcete udělat radost i sobě, objednejte si rovnou reklamní předměty, které firmy hodně využívají i jako způsob propagace. Hodně oblíbené je právě reflexní vesta s potiskem, která dokáže zvýšit bezpečnost na pracovišti nebo třeba na silnici během poruchy či havárie.

Pokud se rozhodnete pro tento druh reklamního předmětu, mějte na paměti, že by vesta neměla na sobě mít velké nápisy. Stačí menší nápis na přední straně. Majitelé firem většinou volí název své firmy nebo nějaký kontakt. Díky bezpečnostní vestě se zvyšuje bezpečnost i v provozu, protože spousta lidí jezdí na kole nebo na koloběžce a chtějí být co nejvíce vidět. V takovém případě je nejlepší na sebe obléknout právě reflexní vestu, která je skvěle vidět i při snížené viditelnosti například ve tmě či v mlze.

reflexní vesta

Reklamní předměty jsou skvělou variantou reklamy, protože jsou levnější než třeba billboardy, a navíc potěší. Když si vyberete právě tento typ propagace, neutratíte tolik peněz a navíc získáte skvělou reklamu, která opravdu funguje. U nás najdete mnoho předmětů, které potěší nejen vaše zaměstnance, ale i zákazníky. Využijte jejich potenciál naplno.