Využijte všech svých smyslů pro dokonalý sexuální zážitek

Scj CrNakupování Využijte všech svých smyslů pro dokonalý sexuální zážitek
0 Comments


Sex někteří muži považují sice za cosi příjemného, ale rozhodně jej nevyhledávají tak intenzivně, jako posezení s kamarády u piva. Vnímají hořký mok mnohem lépe, než chvíle, strávené s partnerkou v posteli. Bohužel i pivo je jedním z důvodů, proč se vaší erekci nedaří, a my bychom vám chtěli naznačit, že si možná odpíráte mnohem intenzivnější rozkoš, než jakou vám poskytne točená řezaná dvanáctka.

V první řadě si uvědomte, že na erekci záleží při sexuálním dobrodružství nejvíc, a vliv na její kvalitu a délku má celá řada faktorů. Pokusíte-li se jim věnovat pozornost, může se právě sex stát vaším životním hnacím motorem, a možná, že dokonce pivo přestanete zcela konzumovat.

Adaptogeny – adaptogenní bylinky nejen, že pomáhají lépe čelit stresu, zároveň fungují jako afrodiziakum a umožňují vám lépe vnímat svou vlastní intuici a využít ostatních – tělesných smyslů k intenzivnější rozkoši.

dívka v kalhotkách

Nahmatejte si ji – ženy a dívky milují, když se dotýkáte jejich těla, když jej jemně hladíte a masírujete. Hmat je velmi důležitý smysl a docílíte s ním tolik rozkoše, že se vám o tom ani nesnilo. Prozkoumejte všechny erotogenní zóny, které najdete i na zátylku, v podkolenních jamkách, na bříšku a v pupíku.

Olizujte ji – požádejte partnerku, aby se večer jen lehce osprchovala bez parfémovaných prostředků, jen obyčejným mýdlem, a dopřejte si ranní sex. Ráno bude její pokožka jen lehce zpocená a olizování jejího mírně slaného těla vám může navodit neobyčejnou rozkoš.

nahá dívka

Zaposlouchejte se do jejích vzdechů – partnerčino vzdychání dovede navodit i několik mužských orgasmů za sebou. Uvolněte se, vypněte všechny rušivé zvuky, hlavně televizi, počítač a mobil.

Využijte denního světla ranních hodin – víte, že ráno po probuzení je žena nejkrásnější? Můžete totiž lépe vnímat všechny její tělesné křivky a barvu pokožky. Rozkošná bude také růžová lasturka, růžové rty a růžové plosky chodidel. A ráno máte nejvíce testosteronu, tak toho využijte!

Očichávejte ji – ráno po probuzení budou partnerce zřejmě příjemně vonět chodidla a možná i podpaží. Vnímání pachové stopy je přirozenou obranou proti incestu a je-li pro vás její pot přitažlivý, je to dobré znamení.