Jak zabavit děti v létě

Scj CrCestování Jak zabavit děti v létě
0 Comments

Dva měsíce prázdnin, tudíž téměř celé léto, to je doba, na kterou musíte vymyslet dětem program. Věnovat se jim však po celou dobu zkrátka nelze, protože sami máte i jiné povinnosti. Nějaký ten týden stráví na táboře, nebo u babičky, ale stále ještě zbývá spousta času, kdy se vaši nejmenší musí nějak zabavit. Co tedy pořídit, aby je to zabavilo na co nejdelší dobu?

modrý sliz

Trampolína

Máte-li zahradu, trampolína bude skvělý nápad, jak na dlouhé hodiny děti zabavit. Vydrží na ní dlouho skákat, zkoušet nové cviky, někdy na ní jen tak ležet a povídat si. Chcete-li pro děti bezpečí, zvolte trampolínu s ochrannou sítí, a na zem kolem trampolíny rozmístěte žíněnky, nebo jiný měkký povrch pro případ, že by náhodou i tak vypadly. Investice do trampolíny rozhodně není marná, a je to záležitost, která se bude hodit v mnoha následujících letech, protože jen tak bavit nepřestane. Skákání na trampolíně je dokonce zdraví prospěšné. Jak vybrat tu správnou? Nejkvalitnější trampolíny na trhu seženete v e-shopu Goodjump, kde se o výběru té nejvhodnější můžete poradit s odborníky.

trampolína na pláži

Bazén

Umístit na zahradu bazén je skvělý nápad vždy, ať už jsou vaše děti jakkoliv velké. Při jeho výběru myslete na to, aby byl pro ně co nejbezpečnější, měl co největší životnost a dal se tedy použít i následující roky, a rovněž si dopředu zjistěte, jaké další doplňky budete potřebovat.

Sliz

Výroba slizu je čím dál populárnější, a děti si s touto slizkou hmotou dokáží vyhrát celé hodiny. Můžete nakoupit různé sady na výrobu slizu, nebo je naučit, jak si sliz vyrobit ze surovin, které už máte doma. Kreativitě se zde meze nekladou, jen myslete na to, že při výrobě slizu vznikne téměř vždy nepořádek, a tak by jej měli vyrábět na místě, kde nemohou nic nenávratně zničit. Také počítejte s tím, že nějakou dobu zkrátka budete mít třpytky všude. Ale vaše děti se zabaví, a to je hlavní.