Na co si jen vzpomenete

Scj CrNakupování Na co si jen vzpomenete
0 Comments

Dobře víme, že pod názvem textilní galanterie se skrývá obrovský sortiment někdy až nesourodých produktů, které je potřeba pro Vaši práci, ale i přes to si troufáme tvrdit, že jsme v tomto oboru nejlepší a že pro Vás máme připraveno naprosto všechno, nač si jen vzpomenete. Od základních opravdu nutných potřeb, jako jsou nitě, špendlíky, nůžky, křídy a metr přes ty, které už používají třeba jen profesionálové či které využíváte méně, jako jsou krejčovské panny, páráčky či třeba rádýlka, až po takové běžné nenápadné drobnosti, jakými jsou knoflíky, druky, nýtky, zipy a spousta dalších.

šicí potřeby

Každá švadlenka dobře ví, že základem dobře odvedené práce je mít opravdu kvalitní a spolehlivé vybavení a všechno, co je potřeba k dokončení práce. Než začnete šít, musíte si naměřit látku, přenést model z papíru na látku a pak látku nastříhat a sešpendlit a teprve pak můžete začít šít. Už teď jsme Vám vlastně vidíte, že se neobejdete bez špendlíků, metru, křídy, nůžek, nití, jehel a samozřejmě bez šicího stroje, pokud chcete, aby model vypadal dobře, a nechcete se s ním sešívat jen tak v rukou na koleně. Ať už jste se rozhodli pro halenku se zapínáním na knoflíčky či pro sukni se zipem a háčkem nebo šijete pro dítě a zvolíte jako zapínání suchý zip, i tohle všechno patří do vybavení textilní galanterie.

metr a nůžky

Dále jistě oceníte spoustu nejrůznějších druhů ozdob pro Vaše díla a to nejen našívaček, ale i různé bižuterie a podobně. Ale abyste si nemysleli, že textilní galanterie je pouze pro švadleny, tak Vás vyvedeme z omylu, protože mezi tímto sortimentem najdete také potřeby pro pletení či třeba vyšívání nebo dokonce háčkování a paličkování, prostě a jednoduše pro spoustu dalších ručních prací, kterým se většinou dámy rády věnují ve volném čase, aby potěšili své blízké něčím, co jim udělaly od srdce vlastníma rukama. Takže nejen švadlenky, ale také všechny dámy, které se věnujete ručním pracím, přijďte k nám a vyberte si všechno, co potřebujete ke své práci, aby byla naprosto dokonalá.