Na dětskou party s kouzelníkem Martinem

Scj CrBusiness Na dětskou party s kouzelníkem Martinem
0 Comments

Chystáte pro svoji malou ratolest překvapení a chcete mu uspořádat velkolepou oslavu ke dni jeho narozenin a chcete, aby na ten den jen tak vaše malá dcerka nebo synek nezapomněli? Pak pro vás máme skvělý tip na báječnou oslavu, na kterou budete u vás v rodině vzpomínat ještě dlouho a i vaše dítka. Protože s jejich zážitky a možná ještě s vykulenýma očima se v co nejkratší době svěří všem svým kamarádům a spolužáků. Už vás nebudeme napínat. Skvělou zábavou je totiž Kouzelník pro děti Vaskouzelnik kouzlení s kouzelníkem Martinem, který umí podchytit srdíčko každého dítěte. Má velkolepou praxi v tom, jak zabavit jak malé děti, tak i dospělé jedince. Takže – i když čáryfuka pozvete na dětskou party, věřte, že ani vy jako dospělí nebudete litovat a nebudete se nudit. Již jen pohled na rozzářené oči všech dětí vám vlije blaho do srdíčka a budete spokojeni. Jenže i vy se možná necháte vtáhnout do světa her a fantazie. A proč ne?

kouzla kouzlení

Vypusťte alespoň pro tento den všechny své starosti a radujte se spolu s dětmi a kouzelníkem, který přinese zábavu a pozvedne oslavu dětských narozenin až do kouzelné výše. A na rozloučenou každému dítěti vyčaruje z barevných balonků zvířátko, které si budou přát a zanechá tak po sobě nejen kouzelné vzpomínky, ale faktický dárek, ze které se děti mohou radovat a soutěžit, které zvířátko je nejhezčí.

kouzelné karty

Váš oslavenec bude hvězdou večera, protože čaroděj dobroděj tu bude hlavně pro něho, potažmo pro pozvané hosty.

Kouzelník Martin vtáhne všechny ději do světa kouzel, her a fantazie a zapojí je i do kouzlení, takže děti budou mít pocit, že jsou samy kouzelníky! A budou mít spoustu zážitků na vyprávění právě proto, že jim kouzelník důvěřoval a nechal je i kouzlit a jim se to povedlo!!

A vy, dospělí, budete usínat s úsměvem v duši a s vidinou rozradostněných a rozjasněných tváří všech dětí na párty vašeho malého oslavence, kterému jste přichystali báječné čarovné překvapení. Takové, jaké ještě nezažil a bude na něho dlouho vzpomínat …