Web a jeho místo

Scj CrWeb Web a jeho místo
0 Comments

Dnes si jen vyberete šablonu a zadáte co chcete. Nějaké expertní znalosti již dávno nejsou potřeba a vy se můžete pochlubit, že máte vlastní stránky. Nebudou http://www.psp.cz/en/sqw/sbirka.sqw%3Fcz%3D97%26r%3D1963 nijak složité, nebudou ničím překvapovat, ale budou. K vlastní prezentaci bývá šablona dostačující. Pokud však chcete něco navíc, bez znalosti HTML a kaskád se nikam nedostanete. Tím totiž uděláte vše podle svých představ, protože v šablonách bývá výsledek nejistý a asi nikdy nesplní na milimetr to, co chcete.Klasický prohlížeč
HTML je zkratka z anglického Hypertext Markup Language a je to jazyk, kterým píšete celý web. Ale tato problematika je tak složitá, že ji zde rozebírat nebudeme. Budeme se spíše věnovat umístění webu. Tedy ne do jaké složky či kam, protože to stejně internet nemá, ale jak jej dostat nahoru ve výsledcích vyhledávání.
Jistě víte, co mám na mysli. Když něco hledáte objeví se vám stránka s výsledky. Tyto jsou řazeny od horní strany ke spodní, odshora dolů. A pokud chcete mír svůj web nahoře, mezi prvními, musíte jej umět optimalizovat pro vyhledávač.Nehotový webProtože aby byl někde vzadu, o to nestojíte. Samozřejmě pokud dáte kamarádům celou webovou adresu, bude nahoře. Bude-li však kamarád hledat podle vašeho jména, nenajde. Ale pokud máte vyhledávač pro své jméno optimalizován, umístí vás nahoru kde budou volné pozice. To je tedy velmi, ale skutečněvelmi hodně zjednodušeně naznačena práce a účel SEO. Nelze to zde rozebírat podrobněji a ani by to nesplnilo účel. Pro pochopení musí být text výše napsaný dostačující. Ostatně, pokud chcete další a podrobnější informace, mohu doporučit přímo web SEO, kde si můžete ihned domluvit spolupráci na vašem soukromém, nebo i firemním webu. Protože amatérsky byste asi nedokázali optimalizaci provést. Zde jsou odborníci, kteří vám poradí a udělají veškeré složitosti a náležitosti za vás. Uvidíte, jak vám potom stoupne návštěvnost.